Customizing printouts

Bulgarian Персонализиране на разпечатките
Bulgarian Искам да разпечатам само имената на учителите в разпечатката на разписанието/трябва ми по-голям шрифт
Bulgarian Искам да принтирам също класни стаи/учители/учебни предмети за всеки час.
Bulgarian Принтиране на картинки на учебните предмети
Bulgarian Мога ли да поставя настройки за промяна на разпечатките от друго разписание?
Bulgarian Как да наглася ширина на редовете?
Bulgarian Искам да принтирам обобщено разписание на учителите с техните цветове
Bulgarian Как да определя Допълнителни колони?
Bulgarian Принтиране на повече разписания на една страници (възможна опция във версия 2009)
Bulgarian Как да принтирам само определени класове или учители? (възможна опция във версия 2009)
Bulgarian Променете височината на редовете или ширината на колоните (възможна опция във версия 2009)
Bulgarian Промяна на структурата на разпечатките (възможна опция във версия 2009)
Bulgarian Как да принтирам отчет само за понеделник или вторник само? (възможна опция във версия 2009)
Bulgarian Как да принтирам документи за Ден А/Ден Б? (възможна опция във версия 2009)
Bulgarian Как мога да принтирам обобщени разписания за учители/класове/класни стаи?
Bulgarian Как да принтирам дежурство в класна стая в разписанието на учител и класна стая?
Bulgarian Възможно ли е да се принтират последователни единични часове като един час?
Bulgarian Принтиране на различно време за звънци в различни части на училището/дни
Bulgarian Принтиране на разписанието по седмици
Bulgarian Как мога да принтирам времето за звънците?
Bulgarian Отпечатай цвета само в лявата част на клетката
Bulgarian Отпечатай дата или забележка под разписанието
Bulgarian Принтирай различно време за звънци за учители
English How to print timetables with school's logo
Bulgarian Как да принтирам DPA, Вход, Обедна почивка, Междучасия?