e-Plan lekcji - Administracja

Polish Jak mogę dostać się do panelu administracyjnego planu lekcji online
English How can I edit the timetable saved online
English How to open previously saved versions of my timetable online
Polish Czy możliwe jest ponowne wykorzystanie danych z poprzedniego roku szkolnego w planie lekcji online?
English How can I publish the new timetable in Timetables Online administration?
English How to publish another timetable in case of change during the school year
English How to change the timetable's name and its dates of validity
Polish W jaki sposób mogę zsynchronizować dane pomiędzy wybranymi planami lekcji, a Edupage?
Polish Grupy w połączonych klasach mają różne nazwy
Polish Co przedstawia wyświetlony plan lekcji?
Polish Tablica ogłoszeń
Polish W jaki sposób mogę wyświetlić pełne imiona i nazwiska nauczycieli oraz uczniów z poziomu planu lekcji?
Polish W jaki sposób udostępnić innym nauczycielom możliwość zarządzania planami lekcji?
Polish Czy jest możliwe, aby dwóch lub więcej użytkowników pracowało nad tym samym planem lekcji?
English Our published timetable should start with "Week B"
English I overwrote my timetable with the new version by accident
English How to give user rights to another teacher to administer Timetables Online?